O službě Premier

Představte si, že vysoké budou pouze stropy.

Hypotéka Erste Premier nabízí tu nejlepší dostupnou sazbu Premier Rate.*

Pro Vaše pohodlí jsme připravili Hypotéku Premier, která Vám poskytne absolutní komfort. Bude Vás hýčkat vždy jen tou nejlepší možnou sazbou Premier Rate, a to dokonce i v období refixace. Navíc od 3 milionů korun získáte přístup do nadstandardního bankovnictví Erste Premier, služeb s individuální péčí pro významné klienty.

Hypotéka Premier

Veškeré parametry Hypotéky Premier jsou designovány na specifické potřeby bonitní klientely, která pro své finanční prostředky hledá vždy atraktivní investiční potenciál.

Hypotéka Premier:

  • přináší nejlepší možnou sazbu České spořitelny, kterou jsme navíc schopni v případě refinancování z jiné banky garantovat až rok dopředu
  • umožňuje zdarma variabilitu splátek, kdy si můžete snížit či zvýšit výši splátky až o 30% nebo přerušit splácení až na 3 měsíce
  • čerpání probíhá online bez nutnosti návštěvy Vašeho Erste Premier centra
  • je nabízena pouze klientům Erste Premier. Přináší však unikátní příležitost výhodného refinancování také pro ty, kteří klienty ještě nejsou.

To vše bez ohledu na to, zda si vezmete novou hypotéku u nás, nebo si ji převedete z jiné banky.

Hypotéka Premier pro klienty Erste Premier

  • Váš osobní Premier bankéř se postará, aby Hypotéka Premier byla pro Vás vyřízena v co nejkratším čase.
  • Samozřejmostí je bez poplatku za vyřízení.
  • Součástí osobních bankovních služeb je i sestavení a pravidelná aktualizace Vašeho osobního finančního plánu, který Vám pomůže v rozhodování, zda je výhodnější volné prostředky použít na předčasnou splátku hypotéky, nebo na jinou zajímavou investici.

Máte hypotéku jinde a chcete vstoupit do světa Premier?

  • Máte-li již hypotéku se zůstatkem nad 3 mil. Kč u jiné bankovní instituce, můžete snadno získat nejen jedinečné podmínky Hypotéky Premier, ale zároveň si i otevřít dveře do světa Erste Premier.
  • Premier bankéř společně s nejlepšími hypotečními specialisty navrhne řešení, jak nejlépe provést refinancování Vašeho stávajícího hypotečního úvěru.
  • Má Vaše hypotéka zůstatek nižší, ale máte volné prostředky, které chcete zhodnocovat? Přijďte se zeptat také.

Reprezentativní příklad k Hypotéce ČS:
Celková výše úvěru 1.800.000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 8.007 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 300, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 2,39 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do
katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3.900 Kč, doba trvání úvěru: 25 let, roční procentní sazba nákladů činí 2,48 % a celková částka splatná spotřebitelem 2.409.142 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění).

Poskytovatel neposkytuje radu dle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru c. 257/2016 Sb.

* Nejnižší sazba, kterou Česká spořitelna a. s. nabízí.