O službě Premier

Designblok 2017 / Prague Design and Fashion Week s Erste Premier

Mezinárodní přehlídka designu probíhá pod názvem Designblok už od roku 1999. Široká veřejnost má možnost se v jejím rámci seznámit s aktuálními novinkami a trendy světového i domácího designu a módy. Výstavní prostory jsou letos opět situovány do objektu Průmyslového paláce v Praze, kde se speciálními instalacemi od 26. do 30. října 2017 bude prezentovat na 300 výrobců a designérů z celého světa. Jako každý rok má Designblok jedno hlavní téma, které se vine celou přehlídkou: letos je takovým tématem „Jídlo“. Již druhým rokem bude také k vidění speciální výstava Erste Talent Display, která představuje práce začínajících mladých umělců.

Benefit pro klienty Erste Premier


Klienti Erste Premier se díky dlouholetému partnerství značky Erste Premier s Designblokem těší zvláštní přízni a mohou během veletrhu využít celé řady výhod. Patří mezi ně například exkluzivní vstup na nejrůznější akce či výjimečná odpočinková zóna Erste Premier Lounge.

Letošní Erste Prmier Lounge navrhlo a realizovalo studio Boadesign, které tvoří mezinárodně uznávaní designéři Petr Mikošek a Michaela Vrátníková. Téma Designbloku 2017 se odráží i v jejich návrhu odpočinkové zóny, jejíž stěny zdobí tapety s motivem lžiček. K dispozici zde bude pohodlné posezení, tematické občerstvení, nápoje, wi-fi a informační servis. Odpočinková zóna Erste Premier Lounge bude umístěna v levém křídle Průmyslového paláce a ke vstupu se stačí prokázat platební kartou s logem Erste Premier (ČS Premier) nebo VIP vstupenkou na Designblok.

Téma „Jídlo“ se promítlo nejen do samotného designu Erste Premier Lounge, ale také do tematických prezentací, které bude možné v průběhu Designbloku navštívit:

26/10 Gourmet v interiéru a jedlé květy
27/10 Gourmet a vůně
29/10 Čoko, čoko, čokoláda
30/10 Trendy Gourmet

Více informací k doprovodnému programu najdete také na stránkách www.designblok.cz [nové okno].