Digitální svět

Všechny výhody Erste Premier vždy s vámi.

Internetové bankovnictví

Internetové bankovnictví George nabízí spoustu tradičních i nových funkcí, které vám usnadní život.

Mobilní banka

Bankovní aplikace George pro váš chytrý telefon, která vám zprostředkuje všechny běžné bankovní operace. Zaplatíte složenku či fakturu jedinou fotkou. Máte přehled o pobočkách a bankomatech. Ke stažení v App Store nebo Google Play. Pro iOS 6 a vyšší, pro Android 2.3 a vyšší.

Telefonní bankovnictví Telebanking

Můžete spravovat své finance na dálku po telefonu na čísle + 420 956 777 956. Telefonní bankéř vám se vším poradí a provede s Vámi i většinu operací na vašem účtu. Přijde vhod, když máte zrovna k dispozici jen telefon, když děláte některou transakci poprvé, nebo vám zkrátka telebanking vyhovuje.

Busy Banking

Pro klienty Erste Premier nabízíme unikátní možnost, jak delegovat finanční obsluhu. Zavoláte svému Premier bankéři a domluvíte se s ním, co právě potřebujete. On připraví vše potřebné a vy pak v internetovém bankovnictví svůj požadavek jen schválíte.

Linka Erste Premier

Pokud právě není k dispozici váš Erste Premier bankéř (také má někdy dovolenou), nemějte obavy, postaráme se o vás. Telefon vašeho bankéře je v té době přesměrován na tým ostatních Premier bankéřů. Ti vám pomohou vyřídit, cokoli od banky potřebujete.

Bankovní IDentita

Víme, že je váš čas cenný, a proto vám ho chceme co nejvíce ušetřit. Díky své Bankovní IDentitě, jednoduchému a bezpečnému způsobu pro přihlašování a ověřování totožnosti na úřadech a u online poskytovatelů služeb, vyřídíte spoustu věcí z pohodlí domova. Jde například o podání daňového přiznání, stažení certifikátu ke Covid-19, žádost o nový řidičský průkaz nebo zřízení datové schránky atd.

Jsme vám k dispozici

Buďte nároční, jsme pro vás k dispozici na Lince Erste Premier
každý pracovní den vždy od 7 do 22 hodin.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Službu Erste Premier získáte zdarma, pokud splníte každý měsíc alespoň jednu z následujících podmínek:

mzda/plat či příjem ze samostatně výdělečné činnosti v souhrnné výši 70 000 Kč a současně disponujete úsporami, investicemi a uvěrovými produkty v rámci skupiny České spořitelny v celkové výši 250 000 Kč nebo;

disponujete úsporami a investicemi v rámci skupiny České spořitelny ve výši 2 500 000 Kč nebo;

disponujete úsporami, investicemi a uvěrovými produkty v rámci skupiny České spořitelny v celkové výši 4 000 000 Kč.*

*O poskytnutí služby Erste Premier rozhoduje Banka. Splnění kritérií automaticky nezakládá nárok Klienta na poskytnutí služby Erste Premier. Službu Erste Premier může Klient i Banka ukončit výpovědí bez uvedení důvodu nebo vzájemnou dohodou.