Jsme digitální

Všechny výhody Erste Premier vždy s vámi.

Internetové bankovnictví

Díky službě SERVIS 24 Internetbanking ovládáte své účty online odkudkoli a kdykoli. Z kanceláře či domova sledujete pohyby na účtech a výpisy. Podáváte příkazy, vyřídíte půjčku, kontokorent či pojištění. Spravujete i své platební karty.

Mobilní banka

Bankovní aplikace pro váš chytrý telefon, která vám zprostředkuje všechny běžné bankovní operace. Zaplatíte složenku či fakturu jedinou fotkou. Máte přehled o pobočkách a bankomatech. Ke stažení v App Store nebo Google Play. Pro iOS 6 a vyšší, pro Android 2.3 a vyšší.

Telefonní bankovnictví Telebanking

Můžete spravovat své finance na dálku po telefonu na čísle 956 777 956. Telefonní bankéř vám se vším poradí a provede s Vámi i většinu operací na vašem účtu. Přijde vhod, když máte zrovna k dispozici jen telefon, když děláte některou transakci poprvé, nebo vám zkrátka telebanking vyhovuje.

Busy Banking

Pro klienty Erste Premier nabízíme unikátní možnost, jak delegovat finanční obsluhu. Zavoláte svému Premier bankéři a domluvíte se s ním, co právě potřebujete. On připraví vše potřebné a vy pak v internetovém bankovnictví svůj požadavek jen schválíte.

Linka Erste Premier

Pokud právě není k dispozici váš Erste Premier bankéř (také má někdy dovolenou), nemějte obavy, postaráme se o vás. Telefon vašeho bankéře je v té době přesměrován na tým ostatních Premier bankéřů. Ti vám pomohou vyřídit, cokoli od banky potřebujete.

Jsme vám vždy k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Načítání aplikace

Erste Premier oceníte, pokud disponujete úsporami a investicemi ve Finanční skupině České spořitelny v částce nad 1 500 000 Kč, či jsou vaše úspory, investice a úvěrové produkty v celkové výši 4 000 000 Kč nebo vám měsíčně přijde na účet 70 000 Kč a více.