Investování

Investování může mít mnoho podob. Společně najdeme optimální řešení právě pro vás.

Neprodáváme investiční produkty. Chceme poznat vaše potřeby a očekávání, abychom společně mohli najít optimální investiční řešení. Nabízíme řadu možností, jak společně zhodnocovat vaše prostředky. Soustředíme se především na investiční poradenství, kde zejména oceníte zkušenosti a know-how svého bankéře.

Investiční řešení

Investiční řešení Erste Premier

Vytvoříme pro vás komplexní investiční portfolio respektující vaše potřeby. Zastoupení jednotlivých tříd aktiv bude reflektovat vaše individuální požadavky na potenciál výnosu a míru rizika.

Otevřená architektura

Při vytváření investičních řešení podporujeme otevřenou architekturu. Neomezujeme se tedy pouze na investiční produkty skupiny Erste, ale spolupracujeme s dalšími renomovanými investičními správci.

Strukturované produkty

Do tvorby strukturovaných produktů promítáme aktuální investiční nápady a zpřístupňujeme vám tak atraktivní příležitosti z různých ekonomických odvětví.

Investiční centrum

Portál Investiční centrum poskytuje komplexní produktový a informační servis pro všechny, kteří se zajímají o svět investic a informace o produktech nabízených Českou spořitelnou. Aktuální dění na finančních trzích, informace o akciích, indexech, úrokových sazbách či měnách, makroekonomické analýzy a prognózy vývoje, komentáře k vývoji na kapitálových trzích a detailní informace o všech investičních produktech finanční skupiny Erste Bank nabízených Českou spořitelnou jsou vám k dispozici on-line na vašem desktopu, ale i ve vašich mobilních zařízeních.

Investiční centrum můžete mít i ve svém telefonu

Aplikace "Investiční centrum” je dostupná pro Apple i pro Android. V každém okamžiku vám přináší hlavní obsah webového portálu o investování do vašeho chytrého telefonu. Zdarma získáte přístup k nejaktuálnějším údajům z trhů (akcie, indexy, úrokové sazby, kurzy, interaktivní grafy, apod.) a budete informování o produktech z nabídky České spořitelny. Stáhněte si zdarma v obchodech Google Play a App Store.

Služby pro samostatné investory

Nabízíme investiční produkty, které budou vyhovovat jak konzervativním investorům, tak dynamicky orientovaným klientům. Je mezi nimi bohatá nabídka dluhopisů, strukturovaných dluhových nástrojů, podílových fondů, investičních certifikátů, akcií či investičních zlatých slitků.

Investování online

Umožňujeme obchodování s investičními nástroji v reálném čase prostřednictvím platformy TraderGO. Využít můžete také telefonické obchodování na finančních trzích prostřednictvím služby Investiční makléř ČS.

Jsme vám k dispozici

Buďte nároční, jsme pro vás k dispozici na Lince Erste Premier
každý pracovní den vždy od 7 do 22 hodin.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Službu Erste Premier získáte zdarma, pokud splníte každý měsíc alespoň jednu z následujících podmínek:

mzda/plat či příjem ze samostatně výdělečné činnosti v souhrnné výši 70 000 Kč a současně disponujete úsporami, investicemi a uvěrovými produkty v rámci skupiny České spořitelny v celkové výši 250 000 Kč nebo;

disponujete úsporami a investicemi v rámci skupiny České spořitelny ve výši 2 500 000 Kč nebo;

disponujete úsporami, investicemi a uvěrovými produkty v rámci skupiny České spořitelny v celkové výši 4 000 000 Kč.*

*O poskytnutí služby Erste Premier rozhoduje Banka. Splnění kritérií automaticky nezakládá nárok Klienta na poskytnutí služby Erste Premier. Službu Erste Premier může Klient i Banka ukončit výpovědí bez uvedení důvodu nebo vzájemnou dohodou.