Investování

Investování může mít mnoho podob. Společně najdeme optimální řešení právě pro vás.

Neprodáváme investiční produkty. Chceme poznat vaše potřeby a očekávání, abychom společně mohli najít optimální investiční řešení. Nabízíme řadu možností, jak společně zhodnocovat vaše prostředky. Soustředíme se především na investiční poradenství, kde zejména oceníte zkušenosti a know-how svého bankéře.

Investiční řešení

Investiční řešení Erste Premier

Vytvoříme pro vás komplexní investiční portfolio respektující vaše potřeby. Zastoupení jednotlivých tříd aktiv bude reflektovat vaše individuální požadavky na potenciál výnosu a míru rizika.

Otevřená architektura

Při vytváření investičních řešení podporujeme otevřenou architekturu. Neomezujeme se tedy pouze na investiční produkty skupiny Erste, ale spolupracujeme s dalšími renomovanými investičními správci.

Strukturované produkty

Do tvorby strukturovaných produktů promítáme aktuální investiční nápady a zpřístupňujeme vám tak atraktivní příležitosti z různých ekonomických odvětví.

Služby pro samostatné investory

Nabízíme investiční produkty, které budou vyhovovat jak konzervativním investorům, tak dynamicky orientovaným klientům. Je mezi nimi bohatá nabídka dluhopisů, strukturovaných dluhových nástrojů, podílových fondů, investičních certifikátů, akcií či investičních zlatých slitků.

Investování online

Umožňujeme obchodování s investičními nástroji v reálném čase prostřednictvím platformy TraderGO. Využít můžete také telefonické obchodování na finančních trzích prostřednictvím služby Investiční makléř ČS.

Jsme vám vždy k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Načítání aplikace

Erste Premier oceníte, pokud disponujete úsporami a investicemi ve Finanční skupině České spořitelny v částce nad 1 500 000 Kč či jsou vaše úspory, investice a úvěrové produkty v celkové výši 4 000 000 Kč nebo si na osobní účet Premier budete zasílat mzdu/plat či příjem ze samostatně výdělečné činnosti v souhrnné výši 70 000 Kč a více každý měsíc.*

*O poskytnutí služby Erste Premier rozhoduje Banka a poskytuje ji pouze Klientům – fyzickým osobám nepodnikatelům. Splnění kritérií automaticky nezakládá nárok Klienta na poskytnutí služby Erste Premier. Službu Erste Premier může Klient i Banka ukončit výpovědí bez uvedení důvodu nebo vzájemnou dohodou.