Investování

Naši investiční odborníci po poradě s vámi navrhnou individuální plán strategického a taktického rozložení investic.

Investiční poradenství

Na vaší straně stojí náš tým investičních odborníků, kteří patří ke špičce na českém bankovním trhu. Premier bankéř vám profesionálně poradí a pomůže s plánováním nejvhodnějších investičních řešení, která zhodnotí vaše aktiva.

Služby pro samostatné investory

Podílové fondy

U nás můžete investovat do podílových fondů renomovaných investičních společností, jako jsou Fidelity International, Franklin Templeton Investments, BNP Paribas Asset Management, NN Investment Partners, Allianz Global Investors či Erste Asset Management.

You Invest

Investiční strategii zvolíme podle vašich představ, aktuální situace a cílů do budoucna – od konzervativní až po odvážnější. Všechny fondy You Invest jsou smíšené. Pro váš dokonalý přehled poskytujeme každodenní výkazy.

ČS nemovitostní fond

Výnosy plynou především z příjmů z pronájmu, přičemž na vás nedopadají starosti spojené s vlastnictvím a provozem daných nemovitostí.

Dluhopisy a strukturované dluhopisové nástroje

Tento typ investice je vhodný zejména pro konzervativní investory. V naší nabídce jsou nejen dluhopisy vydávané skupinou Erste, ale zpřístupňujeme také dluhopisy významných společností a bank, jako jsou Citibank, BNP Paribas a Commerzbank.

Zlaté slitky

Hodnota zlata je prověřena staletími. Je považováno za tradičního nositele hodnoty. Je to jistá, stabilní a přitom atraktivní investice. Není závislá na žádné konkrétní zemi, ani na určité měně. Zlato samo funguje jako univerzální měna.


Investování on-line

Investiční makléř

Díky službě Investiční makléř ČS můžete obchodovat na světových burzách tak, že jen předáte pokyny našemu makléři po telefonu. Všechna potvrzení a informace o stavu portfolia od nás dostanete e-mailem.

TraderGO

Ve spolupráci se SAXO Bank nabízíme aplikaci pro on-line investování do akcií, komodit, měn apod. Aplikace je webová, případně ji lze nainstalovat do počítače a samozřejmě má i verzi pro tablet a mobilní telefon. Vše si můžete snadno vyzkoušet v demoverzi.

Jsme vám vždy k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Načítání aplikace

Erste Premier oceníte, pokud disponujete úsporami a investicemi ve Finanční skupině České spořitelny v částce nad 1 500 000 Kč, či jsou vaše úspory, investice a úvěrové produkty v celkové výši 4 000 000 Kč nebo vám měsíčně přijde na účet 70 000 Kč a více.