Podporujeme budoucnost českého designu

Podporujeme věci, z jejichž současné hodnoty mohou těžit i generace, které přijdou po nás. Ať už ve finanční sféře nebo na poli umění.

Erste Premier je služba charakteristická především svou komplexností a individuálním přístupem. Vnímáme události a změny, které vás v životě provázejí, a umíme svůj servis i produkty přizpůsobit tak, abychom vás vždy podpořili na cestě za vašimi cíli. Vedle individuální péče o vaše finanční potřeby patří ke službě Erste Premier i řada nadstandardních benefitů, které zpříjemní a zjednoduší život vám i vaší rodině.

Zhodnocování prostředků

Nabízíme několik způsobů, jak můžeme společně zhodnocovat vaše prostředky. V rámci různých modelů spolupráce se soustředíme především na investiční poradenství. Věnujeme maximální pozornost důkladnému poznání vašich potřeb a životního stylu, abychom vám mohli navrhnout optimální investiční řešení.

Financování nemovitostí

Řešíte financování nemovitosti pro účely vlastního bydlení či jako druh investice? Váš bankéř vám nabídne hypotéku podle vašich aktuálních potřeb a možností a poradí vám i ohledně refinancování. Jako klient Erste Premier můžete využít také zvýhodněnou úrokovou sazbu Premier s flexibilitou splácení.

Zajištění rizik

Stejně jako odpovědnost v práci a podnikání je důležitá i odpovědnost k sobě samému a své rodině. Klid si můžete zajistit flexibilním životním pojištěním se širokým krytím. K prestižní kartě Visa Infinite pak automaticky získáváte nadstandardní cestovní pojištění pro vás i vaše blízké.

Jsme vám vždy k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Načítání aplikace

Erste Premier oceníte, pokud disponujete úsporami a investicemi ve Finanční skupině České spořitelny v částce nad 1 500 000 Kč, či jsou vaše úspory, investice a úvěrové produkty v celkové výši 4 000 000 Kč nebo vám měsíčně přijde na účet 70 000 Kč a více.