Prémiová péče
nejen o vaše finance

Vstupte do světa špičkového profesionálního bankovního servisu. Služba Erste Premier byla vytvořena výhradně pro náročné klienty, a proto svým charakterem připomíná elitní klub.

Individuální přístup

Váš Premier bankéř je pro vás hlavním kontaktem s bankou. Poskytuje finanční poradenství a vyřizuje i veškeré další záležitosti, které s bankou potřebujete řešit. Vše probíráte s jediným člověkem, který se vám plně věnuje a dobře zná vaše potřeby a přání.

Komfort

Můžete využít i služeb osobního asistenta Concierge, který za vás zařídí nákupy a rezervace, na které vám nezbývá čas. Samozřejmostí je i vstup do letištních VIP salonků po celém světě, kde si zpříjemníte čekání na odlet.

Prestiž

Exkluzivní Erste Premier centra představují naprosto diskrétní a komfortní prostředí pro vaše jednání a plnění vašich individuálních požadavků. K dispozici vám bude Premier bankéř, který vám poskytne komplexní poradenské služby.

Jsme vám vždy k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Načítání aplikace

Erste Premier oceníte, pokud disponujete úsporami a investicemi ve Finanční skupině České spořitelny v částce nad 1 500 000 Kč, či jsou vaše úspory, investice a úvěrové produkty v celkové výši 4 000 000 Kč nebo vám měsíčně přijde na účet 70 000 Kč a více.