Benefity

Užívejte si výhod a privilegií, které se pojí s využíváním služby Erste Premier.

Osobní přístup a diskrétní jednání

Víme, že váš čas je drahý, a chápeme vaše vysoké nároky na obsluhu. Proto o vás bude osobně pečovat váš Premier bankéř v Erste Premier centru. Tato centra najdete na šesti pobočkách v Praze, dále v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Liberci, Pardubicích, Plzni, Olomouci, Ostravě, Ústí nad Labem a ve Zlíně. Vašim přáním nasloucháme i na prioritní klientské telefonní lince.

Komfort letištních salonků

Salonky Erste Premier Lounge a Mastercard

Jako klient Erste Premier máte automaticky vstup do exkluzivního letištního salonku Erste Premier Lounge v odletové hale terminálu 2, na Letišti Václava Havla v Praze a také do salonku Mastercard v odletové hale terminálu 1. K dispozici jsou vám též salonky Mastercard ve Vídní a Bratislavě.

Naším cílem je zajistit vám při čekání na odlet stejně vysokou úroveň komfortu, jakou vám nabízíme v Erste Premier centrech.

LoungeKey – salonky po celém světě

Do více než 1100 salonků po celém světě máte jako klient Erste Premier přístup jednoduše s kteroukoli platební kartou Erste Premier.

Dopřát si tak můžete VIP servis bez ohledu na to, kam cestujete, s jakou leteckou společností a ve které třídě.

Pro pohodlný přehled o saloncích si stačí vytvořit LoungeKey účet.

Cestovní pojištění Premier

Cestujte dle libosti – cestovní pojištění získáváte automaticky při vstupu do služby Premier i pro rodinu nebo partnera, ať už jedete spolu nebo zvlášť. Limity pojištění jsou v nadstandardní výši - léčebné výlohy až do 10 milionů Kč, u odpovědnosti až do 6 milionů Kč. Pojištění platí v nadmořské výšce pro vysokohorskou turistiku do 5 000 m, při jachtingu jakkoliv daleko od pobřeží a při potápění do hloubky 40 m. Ke komfortu plánování vašich cest přispěje i pojištění storna cestovních služeb až do výše 150 000 Kč pro rodinu.

Concierge – váš osobní asistent

S platební kartou Erste Premier můžete zdarma využívat služby telefonního osobního asistenta. Služba není omezena pracovní dobou ani hranicemi naší země. Zkrátka volejte, kdykoliv máte nějaké přání. Osobní asistent pro vás zajistí rezervace, letenky, vstupenky, odborné služby, catering, moderátora nebo třeba místo pro jednání v cizině.

V případě potřeby volejte +420 221 586 690.

Emergency Service

Zažili jste někdy pocit bezradnosti, kdy jste přišli o peněženku i s platebními kartami a ocitli se tak v cizí zemi úplně bez peněz? Díky službě Emergency Service můžete požádat o poskytnutí hotovosti nebo vydání náhradní Emergency karty k rychlému převzetí.

V případě potřeby volejte +420 956 773 222.

Autoasistence

Nezaskočí vás náhlá nepojízdnost vozu následkem nehody ani žádná z běžných poruch, defekt kola, zabouchnuté klíčky. Autoasistenci můžete využívat vy i váš partner či partnerka kdykoli po celé ČR.

GolfCut

Klienti Erste Premier mají možnost nakupovat online výhodnější green fee na vybraných hřištích v ČR na portálu www.golfcut.cz při platbě kartou VISA INFINITE nebo MASTERCARD WORLD ELITE (s logem Erste Premier). V případě zájmu o registraci kontaktujte svého bankéře.

Klienti Erste Premier mohou čerpat výhody na hřištích v ČR dle aktuálního seznamu.

Jsme vám vždy k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Erste Premier oceníte, pokud disponujete úsporami a investicemi ve Finanční skupině České spořitelny v částce nad 1 500 000 Kč či jsou vaše úspory, investice a úvěrové produkty v celkové výši 4 000 000 Kč nebo si na osobní účet Premier budete zasílat mzdu/plat či příjem ze samostatně výdělečné činnosti v souhrnné výši 70 000 Kč a více každý měsíc.*

*O poskytnutí služby Erste Premier rozhoduje Banka. Splnění kritérií automaticky nezakládá nárok Klienta na poskytnutí služby Erste Premier. Službu Erste Premier může Klient i Banka ukončit výpovědí bez uvedení důvodu nebo vzájemnou dohodou.