Benefity

Užívejte si výhod a privilegií, které se pojí s využíváním služby Erste Premier.

Komfort letištních salonků

Salonky Erste Premier Lounge a Mastercard

Jako klient Erste Premier máte automaticky vstup do exkluzivního letištního salonku Erste Premier Lounge v odletové hale terminálu 2, na Letišti Václava Havla v Praze a také do salonku Mastercard v odletové hale terminálu 1. K dispozici jsou vám též salonky Mastercard ve Vídní a Bratislavě.

Naším cílem je zajistit vám při čekání na odlet stejně vysokou úroveň komfortu, jakou vám nabízíme v Erste Premier centrech.

LoungeKey – salonky po celém světě

Do více než 1100 salonků po celém světě máte jako klient Erste Premier přístup jednoduše s kteroukoli platební kartou Erste Premier.

Dopřát si tak můžete VIP servis bez ohledu na to, kam cestujete, s jakou leteckou společností a ve které třídě.

Pro pohodlný přehled o saloncích si stačí vytvořit LoungeKey účet.

Osobní přístup a diskrétní jednání

Víme, že váš čas je drahý, a chápeme vaše vysoké nároky na obsluhu. Proto o vás bude osobně pečovat váš Premier bankéř v Erste Premier centru. Tato centra najdete na pěti pobočkách v Praze, dále v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Liberci, Pardubicích, Plzni, Olomouci, Ostravě, Ústí nad Labem a ve Zlíně. Vašim přáním nasloucháme i na prioritní klientské telefonní lince.

Concierge – váš osobní asistent

S kartou Visa Infinite můžete zdarma využívat služby telefonního osobního asistenta. Služba není omezena pracovní dobou ani hranicemi naší země. Zkrátka volejte, kdykoliv máte nějaké přání. Osobní asistent pro vás zajistí rezervace, letenky, vstupenky, odborné služby, catering, moderátora nebo třeba místo pro jednání v cizině.

Emergency Service

Zažili jste někdy pocit bezradnosti, kdy jste přišli o peněženku i s platebními kartami a ocitli se tak v cizí zemi úplně bez peněz? Díky službě Emergency Service můžete požádat o poskytnutí hotovosti nebo vydání náhradní Emergency karty k rychlému převzetí. Stačí, když máte prostředky na účtu.

Autoasistence

Nezaskočí vás náhlá nepojízdnost vozu následkem nehody ani žádná z běžných poruch, defekt kola, zabouchnuté klíčky. Autoasistenci můžete využívat vy i váš partner či partnerka kdykoli po celé ČR.

Jsme vám vždy k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Načítání aplikace

Erste Premier oceníte, pokud disponujete úsporami a investicemi ve Finanční skupině České spořitelny v částce nad 1 500 000 Kč či jsou vaše úspory, investice a úvěrové produkty v celkové výši 4 000 000 Kč nebo si na osobní účet Premier budete zasílat mzdu/plat či příjem ze samostatně výdělečné činnosti v souhrnné výši 70 000 Kč a více každý měsíc.*

*O poskytnutí služby Erste Premier rozhoduje Banka a poskytuje ji pouze Klientům – fyzickým osobám nepodnikatelům. Splnění kritérií automaticky nezakládá nárok Klienta na poskytnutí služby Erste Premier. Službu Erste Premier může Klient i Banka ukončit výpovědí bez uvedení důvodu nebo vzájemnou dohodou.