Benefity

Užívejte si výhod a privilegií, které se pojí s využíváním služby Erste Premier.

Cestování na úrovni

Platební karty Visa Infinite vám přinášejí členství v exkluzivním klubu Priority Pass, který vám umožní vstup do více než 1 000 letištních salonků po celém světě. Ve sto zemích světa si můžete dopřávat VIP servis bez ohledu na to, kam cestujete, s jakou leteckou společností a ve které třídě. Odpočinete si a odpoutáte se od chaosu letiště. Ve většině VIP salonků je k dispozici telefon, fax, e-mail a internet, některé nabízejí dokonce konferenční prostory.

Do salonků Mastercard na letišti ve Vídni vám umožní vstup karta Mastercard World Elite. S VIP výhodami programu My Visa Luxury Hotels získáte ubytování po celém světě za mnohem výhodnější ceny.

Jako klient Erste Premier získáváte automaticky vstup do exkluzivního letištního salonku Erste Premier Lounge v odletové hale terminálu 2 na Letišti Václava Havla v Praze a také do salonku Mastercard v odletové hale terminálu 1. Naším cílem je zajistit vám při čekání na odlet stejně vysokou úroveň komfortu, jakou vám nabízíme v Erste Premier centrech. Do salonku Erste Premier Lounge máte volný vstup po předložení kterékoli vaší platební karty s logem Erste Premier a dokladu o letu (letenky či palubní vstupenky). Vstupenkou do salonku Mastercard je platební karta Mastercard World Elite s logem Erste Premier a doklad o letu. 

Osobní přístup a diskrétní jednání

Víme, že váš čas je drahý, a chápeme vaše vysoké nároky na obsluhu. Proto o vás bude osobně pečovat váš Premier bankéř v Erste Premier centru. Tato centra najdete na pěti pobočkách v Praze, dále v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Liberci, Plzni, Olomouci, Ostravě, Ústí nad Labem a ve Zlíně. Vašim přáním nasloucháme i na prioritní klientské telefonní lince.

Concierge – váš osobní asistent

S kartou Visa Infinite můžete zdarma využívat služby telefonního osobního asistenta. Služba není omezena pracovní dobou ani hranicemi naší země. Zkrátka volejte, kdykoliv máte nějaké přání. Osobní asistent pro vás zajistí rezervace, letenky, vstupenky, odborné služby, catering, moderátora nebo třeba místo pro jednání v cizině.

Emergency Service

Zažili jste někdy pocit bezradnosti, kdy jste přišli o peněženku i s platebními kartami a ocitli se tak v cizí zemi úplně bez peněz? Díky službě Emergency Service můžete požádat o poskytnutí hotovosti nebo vydání náhradní Emergency karty k rychlému převzetí. Stačí, když máte prostředky na účtu.

Premier Benefit Club

Jako členové Premier Benefit Clubu můžete využívat řadu výhod při cestování po světě, v luxusních hotelech, vybraných restauracích, při nakupování ve značkových buticích, návštěvách sportovních událostí, speciálních společenských akcí či při relaxaci a zkrášlování. Pro členy klubu platí přednostní rezervace, bonusy, VIP zázemí a zvýhodněné vstupenky.

Stejné výhody může získat každý člen vaší rodiny, kterému jste nechali vydat kartu s logem Premier. Pokud jste vášnivými fanoušky golfu a milujete špičková hřiště, máte možnost využít velmi výhodných green fee na nejluxusnějších hřištích v České republice.

Celou nabídku najdete na stránkách Benefit Clubu, případně vám poskytne přehled váš Premier bankéř.  

Jsme vám vždy k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Načítání aplikace

Erste Premier oceníte, pokud disponujete úsporami a investicemi ve Finanční skupině České spořitelny v částce nad 1 500 000 Kč, či jsou vaše úspory, investice a úvěrové produkty v celkové výši 4 000 000 Kč nebo vám měsíčně přijde na účet 70 000 Kč a více.