Pečlivě vybíráme nejlepší
investiční příležitosti

Díky všem našim investičním možnostem vám pomůžeme najít ideální příležitost pro vaši dlouhodobou investici.

Jak přemýšlíme o investicích

Nabízíme řadu příležitostí pro zhodnocení vašich prostředků. Na prvním místě je u nás investiční poradenství. Podle vašich potřeb a očekávání pro vás hledáme optimální investiční řešení.

INVESTICE

Některé věci se nedají zaplatit

Pomohli mi s hypotékou. Poradili mi, jaké pojištění potřebuji a jaké můžu zrušit. Zachránili mě, když jsem píchla kolo u auta. Zařídili mi lístky, které se nedaly sehnat…

INVESTICE

Přichází boom etického investování. Nechcete být u toho?

Všichni mluví o zodpovědných a udržitelných investicích známých pod zkratkou ESG. Co je na nich tak zajímavého? Vyplatí se? Nechte si poradit od špičkových expertů z Erste Premier.

INVESTICE

Portfolio s otevřenou architekturou vám otevírá svět financí

Erste Premier je na české poměry výjimečnou službou prémiového bankovnictví. V čem její výjimečnost spočívá? Komu je určena? A nehodila
by se zrovna pro vás?

INVESTICE

Portfolio podle vaší DNA

Čtyři důvody, proč je služba Erste Premier nejlepším řešením, pokud chcete, aby vaše finance sloužily vašim potřebám.

INVESTICE

Škola základ života: Zaplatíte dětem cestu do budoucnosti?

Investovat do vzdělání svých dětí je asi to nejlepší, co můžete udělat. Přečtěte si o tom, jak si moct takovou investici dovolit a jestli se vyplácí.

INVESTICE

Najít skvělou firmu a vydržet nedělat nic: Mikuláš Splítek o investování

Mikuláš Splítek se stará o  jeden z nejúspěšnějších českých akciových fondů Stock Small Caps. Spravuje několik miliard od více než 40 tisíc klientů. Co stojí za jeho úspěchem?

INVESTICE

Jak vydělat na krizi

Ekonomické krize sice nejsou snadná období. Pro investování ale znamenají i mnoho dobrého. Přečtěte si o tom jak investovat a proč jsou nejdůležitější dlouhodobost a disciplína.

INVESTICE

Jak přečkat krizi a zabezpečit majetek

Přečtěte si několik doporučení pro poklidné přečkání krize a zabezpečení vašeho majetku. Obojí je totiž podle odborníků možné díky nemovitostem a nemovitostním fondům.

INVESTICE

Jak své peníze nechat pracovat za vás

Své investice v současné době můžete nechat růst v nemovitostních fondech. Přečtěte si o tom, jak Tomáš Jandík přemýšlí při sestavování portfolia ČS nemovitostního fondu.

Připravujeme pro vás další články