Účty a karty

S Účtem Premier máte zajištěny maximálně profesionální a diskrétní služby. K účtu vám zdarma poskytneme dvě prestižní platební karty Premier s řadou výhod pro vás i pro vaši rodinu.

Účet Premier

S Účtem Premier máte všechny běžné bankovní operace bez poplatků, neplatíte za výběry hotovosti debetními kartami ze všech bankomatů na území ČR a z bankomatů jiných bank v zahraničí. Svůj účet můžete ovládat odkudkoli díky internetovému a mobilnímu bankovnictví George nebo po telefonu. K účtu vám zdarma poskytneme dvě prestižní platební karty Premier s řadou výhod pro vás i pro vaši rodinu.

Prestižní karty Visa a Mastercard

K Účtu Premier nabízíme prestižní platební karty s luxusním designem, které umí mnohem víc, než bezkontaktně platit v obchodech, na internetu a vybírat hotovost z bankomatů. Kombinace karet Visa Infinite a Mastercard World Elite zajišťuje nadstandardní výhody, bezplatné služby a privilegia po celém světě.

Kreditní karta Visa Infinite

Kreditní karta Visa Infinite s atraktivním designem nabízí pohodlné spojení karty s moderním způsobem života a cestováním. V zahraničí nebo při platbě na internetu využíváte vždy jen peníze banky a neriskujete tak zneužití vašich prostředků. Bezúročné období až 55 dní poskytujeme nejen pro bezhotovostní platby, ale také pro převod jednorázovým příkazem nebo výběry z bankomatu. K dispozici máte také atraktivní úrokovou sazbu ve výši 9,9 % ročně, bez ohledu na to, jakým způsobem prostředky z kreditní karty čerpáte. Samozřejmostí je vedení kartového účtu zdarma, možnost nastavení 100% inkasa celkové dlužné částky a slevový program Visa na vybrané druhy zboží nebo ubytování ve vybraných zahraničních hotelech.

Platební karty a letištní salonky

Do salonku Erste Premier Lounge máte volný vstup po předložení kterékoli své platební karty s logem Erste Premier a letenky nebo palubní vstupenky. Stejně tak máte přístup s kteroukoli platební kartou Erste Premier i do více než 1100 LoungeKey salónků po celém světě. 

Vstupenkou do salonku Mastercard na letišti v Praze, Bratislavě a Vídni je vám pak karta Mastercard World Elite.

Více informací o využívání salonků najdete zde.

Cizoměnové účty Premier

Zdarma můžete mít až 3 běžné účty Premier v cizí měně – v EUR, USD a GBP. Rozhodnout se můžete i pro více účtů v jedné měně nebo pro účty v dalších měnách – CHF, CAD, DKK, JPY a SEK. K účtům v cizí měně vám napojíme kteroukoli vaši debetní kartu Premier. Pokud platíte kartou nebo vybíráte hotovost z bankomatu v jiné zemi, operujete přímo s měnou platnou v této zemi.

Spoření Premier

Na spořicí účet Premier si můžete uložit volné prostředky, nechat je zhodnocovat a přitom je mít neustále k dispozici. Nic neplatíte za jeho zřízení, vedení ani zrušení. Účet můžete zpřístupnit i blízké osobě.

Výhody Erste Premier

Digitální svět

Ke svým financím máte flexibilní přístup kdykoli a kdekoli si vzpomenete. Podle daného okamžiku si můžete zvolit, zda pro obsluhu svých financí použijete internetové a mobilní bankovnictví George, telefonní bankovnictví prioritní linky Erste Premier nebo službu Busy Banking, díky které snadno vyřídíte některé finanční záležitosti na dálku.

George

S internetovým bankovnictvím George a jeho mobilní verzí budete pohodlně a bezpečně ovládatvaše finance odkudkoliv na světě, v kombinaci s George klíčem přináší vyšší úroveň zabezpečení. Nový způsob ověření Bankovní IDentita vám umožní rychlé a intuitivní zadávání plateb včetně zahraničních až do výše 5 milionů Kč. George vám nabízí komfort, na který si snadno zvyknete.

Linka Erste Premier

Alternativou v digitálním světě
je pro vás prioritní linka Erste Premier +420 956 777 569. Zkušení telefonní bankéři kdykoli vyřídí vaše požadavky, poradí vám a provedou s vámi i většinu operací na vašem účtu.

Busy Banking

Víme, jak drahý je váš čas. Se službou Busy Banking, vyřídíte některé provozní finanční záležitosti na dálku. Pokud chcete například otevřít nový účet, vydat novou kartu, nebo když vám končí garantovaný vklad, domluvíte se telefonicky se svým Premier bankéřem, který za vás vše zařídí. Vy pouze přes internetové bankovnictví svůj požadavek schválíte.

Jsme vám k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Službu Erste Premier získáte zdarma, pokud splníte každý měsíc alespoň jednu z následujících podmínek:

mzda/plat či příjem ze samostatně výdělečné činnosti v souhrnné výši 70 000 Kč a současně disponujete úsporami, investicemi a uvěrovými produkty v rámci skupiny České spořitelny v celkové výši 250 000 Kč nebo;

disponujete úsporami a investicemi v rámci skupiny České spořitelny ve výši 2 500 000 Kč nebo;

disponujete úsporami, investicemi a uvěrovými produkty v rámci skupiny České spořitelny v celkové výši 4 000 000 Kč.*

*O poskytnutí služby Erste Premier rozhoduje Banka. Splnění kritérií automaticky nezakládá nárok Klienta na poskytnutí služby Erste Premier. Službu Erste Premier může Klient i Banka ukončit výpovědí bez uvedení důvodu nebo vzájemnou dohodou.  

Doplňující informace

Výši denních limitů k debetním kartám si můžete nastavit zcela individuálně podle svých potřeb. V případě kreditní karty Visa Infinite závisí výše denních limitů na výši vašeho úvěrového limitu. Vaše denní limity tak nemohou převýšit uvedené maximální limity.

Limity u své karty snadno zjistíte nebo upravíte prostřednictvím bankomatů České spořitelny, internetového bankovnictví, u svého Premier bankéře nebo na klientské lince Erste Premier +420 956 777 569.

Splátka je inkasována z vašeho Účtu Premier automaticky tři až čtyři dny před datem splatnosti. Datum splatnosti je 11. den v měsíci plus 55 dní, přesné datum je vždy uvedeno na výpisu. Pokud na vašem účtu není dostatečný objem prostředků, strhne se minimální splátka ve výši 3,2 % z čerpané částky (+ úroky a poplatky). Ke konci dalšího bezúročného období dojde k další automatické splátce.

Aby vám nic neuniklo, budete dostávat online oznámení o okamžitých pohybech na účtu s možností nastavení zasílání e-mailem. Všechny vaše kartové operace budete mít pod jedním nastavením a službou.  

Pokud platíte kartou například v USA, peníze se strhnou přímo z běžného účtu vedeného v dolarech. Platby nebo výběry kartou z bankomatů se tak obejdou bez zbytečných převodů. Pokud platíte nebo vybíráte v zemi, kde platí měna, ke které nemáte vázán běžný účet, strhnou se peníze z vašeho Účtu Premier.