Účty a karty

S Účtem Premier máte zajištěny maximálně profesionální a diskrétní služby. K účtu vám zdarma poskytneme dvě prestižní platební karty Premier s řadou výhod pro vás i pro vaši rodinu.

Účet Premier

S Účtem Premier máte všechny běžné bankovní operace bez poplatků, neplatíte za výběry hotovosti debetními kartami z bankomatů České spořitelny v ČR a z bankomatů jiných bank v zahraničí. Navíc automaticky dostanete i kontokorent až 200 000 Kč. Svůj účet můžete ovládat odkudkoli díky internetovému bankovnictví George nebo SERVIS 24. K účtu vám zdarma poskytneme dvě prestižní platební karty Premier s řadou výhod pro vás i pro vaši rodinu.

Své účty můžete pohodlně spravovat na dálku přes internet i po telefonu.

Prestižní karty Visa a Mastercard

K Účtu Premier nabízíme prestižní platební karty s luxusním designem, které umí mnohem víc, než bezkontaktně platit v obchodech, na internetu a vybírat hotovost z bankomatů. Kombinace karet Visa Infinite a Mastercard World Elite zajišťuje nadstandardní výhody, bezplatné služby a privilegia po celém světě.

Cizoměnové účty Premier

Zdarma můžete mít až 3 běžné účty Premier v cizí měně – v EUR, USD a GBP. Rozhodnout se můžete i pro více účtů v jedné měně nebo pro účty v dalších měnách – CHF, CAD, DKK, JPY a SEK. K účtům v cizí měně vám napojíme kteroukoli vaši debetní kartu Premier. Pokud platíte kartou nebo vybíráte hotovost z bankomatu v jiné zemi, operujete přímo s měnou platnou v této zemi.

Spoření Premier

Na spořicí účet Premier si můžete uložit volné prostředky, nechat je zhodnocovat atraktivní úrokovou sazbou, a přitom je mít neustále k dispozici. Nic neplatíte za jeho zřízení, vedení ani zrušení. Účet můžete zpřístupnit i blízké osobě.

Výhody Erste Premier

Klienti Erste Premier získávají členství v Premier Benefit Clubu, služby osobního telefonního asistenta Concierge, vstup do VIP letištních salonků po celém světě a mnoho dalších výhod.

Bankovnictví budoucnosti, které vám usnadní život

S internetovým bankovnictvím George budete pohodlně a bezpečně ovládat vaše finance odkudkoliv na světě, v kombinaci s George klíčem přináší vyšší úroveň zabezpečení. Nový způsob ověření Bankovní IDentita vám umožní rychlé a intuitivní zadávání plateb včetně zahraničních až do výše 5 milionů Kč.

George vám nabízí komfort, na který si snadno zvyknete.

Jsme vám vždy k dispozici

Buďte nároční, jsme na to připraveni. Prioritní linka
pro klienty Erste Premier.

+420 956 777 569

Napište nám e-mail na erstepremier@erstepremier.cz

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám
co nejdříve ozveme.
 

Načítání aplikace

Erste Premier oceníte, pokud disponujete úsporami a investicemi ve Finanční skupině České spořitelny v částce nad 1 500 000 Kč, či jsou vaše úspory, investice a úvěrové produkty v celkové výši 4 000 000 Kč nebo vám měsíčně přijde na účet 70 000 Kč a více.

Doplňující informace

Výši denních limitů k debetním kartám si můžete nastavit zcela individuálně podle svých potřeb. V případě kreditní karty Visa Infinite závisí výše denních limitů na výši vašeho úvěrového limitu. Vaše denní limity tak nemohou převýšit uvedené maximální limity.

Limity u své karty snadno zjistíte nebo upravíte prostřednictvím bankomatů České spořitelny, internetového bankovnictví, u svého Premier bankéře nebo na klientské lince Erste Premier +420 956 777 569.

Splátka je inkasována z vašeho Účtu Premier automaticky tři až čtyři dny před datem splatnosti. Datum splatnosti je 11. den v měsíci plus 55 dní, přesné datum je vždy uvedeno na výpisu. Pokud na vašem účtu není dostatečný objem prostředků, strhne se minimální splátka ve výši 3,2 % z čerpané částky (+ úroky a poplatky). Ke konci dalšího bezúročného období dojde k další automatické splátce.

Aby vám nic neuniklo, budete dostávat online oznámení o okamžitých pohybech na účtu s možností nastavení zasílání e-mailem. Všechny vaše kartové operace budete mít pod jedním nastavením a službou.  

Pokud platíte kartou například v USA, peníze se strhnou přímo z běžného účtu vedeného v dolarech. Platby nebo výběry kartou z bankomatů se tak obejdou bez zbytečných převodů. Pokud platíte nebo vybíráte v zemi, kde platí měna, ke které nemáte vázán běžný účet, strhnou se peníze z vašeho Účtu Premier.