O službě Premier

Užitečné odkazy pro Vaši snadnou
a pohodlnou orientaci


Brouzdejte v námi pečlivě vybraném seznamu zajímavých odkazů, které Vám přinášejí užitečné informace, inspiraci i přínosné zpravodajství.


Investiční centrum

Investiční centrum České spořitelny přináší aktuální on-line informace z dění na finančních trzích, prognózy, analýzy i detailní produktové informace. Výhodou je možnost nastavení vlastní homepage „Moje centrum“, kde si předem vyberete ze škály informací přesně ty, které Vás zajímají nejvíce.


Erste Asset Management

Stránky Erste Asset Management Vám budou inspirací, pokud hledáte konkrétní typ investičního fondu či profesionální investiční řízení od společnosti, jež aktuálně spravuje aktiva v hodnotě okolo 46 miliard eur (stav k 31. prosinci 2012) v jedenácti zastoupeních v Rakousku, Německu, Chorvatsku, Rumunsku, na Slovensku, v ČR a v Maďarsku.


Investiční web

Investiční zpravodajský portál přináší aktuální informace z burzy, mapuje vývoj ekonomiky, sleduje akcie, fondy, komodity, FX i nemovitosti. Vše o penězích a světě v souvislostech.


Visa Luxury Hotel Collection

Vybírejte z více než 900 nejlepších luxusních hotelů světa, jejichž seznam sestavila společnost Visa exkluzivně pro držitele Visa karet nejvyšší úrovně. Ve všech těchto hotelech a destinacích se Vám dostane speciální přednostní rezervace, zvláštní VIP péče i nejlepší garantované ceny.


Priority Pass

Nejaktuálnější seznam VIP salonků spadajících do globálního programu Priority Pass pro využití více než 600 luxusních letištních salonků po celém světě.


Erste Premier produktová brožura

Naleznete zde elektronickou verzi publikace shrnující všechny důležité informace o nabízených službách, produktech a nadstandardní péči, které jsme pro naše klienty ve světě Erste Premier vytvořili.


Cestovní pojištění

Rychlé přesměrování na vše potřebné o exkluzivním Cestovním pojištění Premier.